نماینده رسمی دانشگاه ها و کالجهای مالزی با 17 سال سابقه

applyformalaysia@gmail.com

601121806818+

دانشگاه UPM

دانشگاه یو پی ام مالزی

نام کامل دانشگاه یو پی ام مالزی : University Putra Malaysia 
که با نام اختصار یو پی ام (UPM ) مالزی و یا دانشگاه پوترا در مالزی این دانشگاه را میشناسند 

معرفی دانشگاه یو پی ام مالزی : 
دانشگاه یو پی ام مالزی ( دانشگاه UPM ) در سال 1973 تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان بهترین دانشگاه تحقیقاتی در مالزی میباشد و هر ساله در رتبه های دانشگاههای ممتاز دنیا نام این دانشگاه دیده میشود. تنوع بسیار زیاد رشته ها در این دانشگاه توجه دانشجویان زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است. و هر ساله پذیرای صدها دانشجوی خارجی میباشد.

آدرس و موقعیت مکانی دانشگاه یو پی ام مالزی ( دانشگاه UPM ) : 
دانشگاه یو پی ام ( UPM) در منطقه سردانگ به فاصله تقریبا 10 دقیقه رانندگی در فاصله 10 کیلومتری از شهر کوالالامپور قرار دارد . ایستگاه قطار سردانگ ( KTM ُSerdang ) که در فاصله 4 کیلومتری با دانشگاه قرار دارد باعث سهولت در رفت و آمد دانشجویان شده است، 

منطقه سردانگ یکی از مناطق دانشجویی و ایرانی نشین در مالزی میباشد، به دلیل نزدیکی دانشگاههای یو پی ام، یونیتن، اپیت و یو سی اس آی و کی ال آی یو سی، دانشجویان ایرانی و خارجی زیادی در منطقه سردانگ زندگی میکنند و از طرفی به دلیل وجود مراکز ایرانی از قبیل نانوایی ایرانی، آرایشگاه ایرانی،سوپرمارکتهای ایرانی رستورانهای ایرانی و همچنین هزینه های مناسب اجاره خانه در این منطقه به یکی از مناطق محبوب  بین ایرانیان مالزی تبدیل شده است.

مرکز خرید ماینز ( Mines ) که یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز خرید و تفریحی در مالزی میباشد، در سردانگ واقع شده است و دانشجویان کلیه نیاز های خود از قبیل خرید، سینما، تفریح و موارد دیگر را میتوانند در این مرکز برآورده کنند.

ساختارهای تحصیلی رشته های مقاطع فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه UPM مالزی : 
در جدول لیست رشته های مقاطع فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه یو پی ام ، ساختارهای تحصیلی برای هر رشته به صورت زیر میباشد.
1- ساختار کلاس درس : رشته هایی که با این ساختار ارائه میشوند با علامت ( * ) مشخص شده اند
2- ساختار تحقیقاتی : رشته هایی که با این ساختار ارائه میشوند بدون ستاره هستند و هیچ علامتی ندارند.

لیست رشته ها و هزینه های تحصیل در دانشگاه یو پی ام مالزی ( دانشگاه UPM ): 
لیست رشته ها و هزینه های مربوط به هر رشته در دانشگاه UPM در جدولهای زیر مشخص شده است، هزینه های تحصیل در جدول لیست رشته ها،منظور هزینه برای کل دوره تحصیلی شما ( از زمان شروع تحصیل تا زمان فارغ التحصیلی)، ویزای دانشجویی، هزینه ثبت نام اولیه و بیمه دانشجویی میباشد، کلیه هزینه های اعلام شده نیز به رینگیت مالزی میباشند.

نوشته های مرتبط